Dobry wieczór. Wieczór dziś nie był sprzyjający fotografii nietoperzy. Dość niska temperatura i duża wilgotność to nie jest to co nietoperze i ich miłośnicy lubią. Rosa była na wszystkich elementach, aparat, obiektyw, kable i czujnik ruchu. No i na koniec doszła mgiełka. Szczyt aktywności batmanów był około 22. A jak jest optymalna pogoda to na tym zbiorniku szczyt wypada na 23 z minutami. Zobaczymy jutro.
Jak podoba się Wam to co robię to proszę o wsparcie czy to na:
buycoffee.to/bijasfotografia
A może chcecie przyczynić się do kolejnego wydania książki o ssakach? To też można mnie wesprzeć:
https://zrzutka.pl/dte9m2
Fotografia nietoperzy
czwartek 28 maja 2026r.